Jamuel2886 Jamuel2886
  • 17-12-2022
  • Mathematics
contestada

At the market, 888 apples cost \$4$4dollar sign, 4. How much do 999 apples cost? \$dollar sign.

Respuesta :

Otras preguntas

The title of the story is the reader's first clue about the subject of the plot. True or False
round 23.017 to the nearest tenth
How did the articles of confederation affect the southern farmer
what is the inverse of the function f(x)=1/4x-12
what is the scientific notation for 0.00064
If you put positive energy and negative energy into a spiral tube like a corkscrew with a barrier so they could not meet, so they act like one pulls and the oth
Human dwellings in early Mesopotamia were made of bricks and wood. stones and clay. mud and grass. steel and concrete.
Describe a real life multiplication situation for which an estimate makes sense.explain why it makes sense.NEED HELP PLEASE
Describe a real life multiplication situation for which an estimate makes sense.
what is the answer to 222% of 55