nooneimportant2579 nooneimportant2579
  • 18-01-2023
  • Mathematics
contestada

People/ 7. The cost for 7 dance lessons is $82. The cost for 11 lessons is $122. Write and solve an equation to find the cost of 4, lessons.​

Respuesta :

Otras preguntas

....................................................................................................
Choose the correct answer. When you get the sum of a data set and divide by the number of values collected, you get the_______. A. qualitative data B. quantitat
-2 (-5 + 9) = -2(-5) + (-2 (9)) first person to answer is marked brainly thingy
Hi I wanted to ask a question so I’m doing a presentation tomorrow for school and we are supposed to draw something and I chose sanitize so I drew someone sanit
I NEED HELP ASAP plzzzzzzzz
answer this so i will will give you the point ​
PLEASE SOMEONE HELP ME PLEASE
what three sources are examples of secondary sources
Consider the function f(x) = 3x + 2. Evaluate f(f^1(x))
(- 3/8) divided by 5/9