causk causk
  • 16-11-2018
  • Mathematics
contestada

Please help I will mark brainly . Need done

Please help I will mark brainly Need done class=

Respuesta :

deanmoffittchrysalis
deanmoffittchrysalis deanmoffittchrysalis
  • 16-11-2018

1.095$ per platter im pretty sure

Answer Link
Nicky09103
Nicky09103 Nicky09103
  • 16-11-2018

7.20 is for 8 so if you divide by 8 you get the price for one.

7.2/8 = .9

1 Costs $0.90

Answer Link

Otras preguntas

Population 71% 29% Railroad Mileage 71% 29% Manufacturing Plants 86% 14% Industrial Workers 92% 8% Use the image to answer the following questions. In what wa
Tina has been dieting for a total of 13 weeks she lost 3 pounds on the first week of her dad but gain back a pound on the second week on each remaining week of
draw one picture of a girl eating ice cream
(*CHAPTER 3 CARRERS IN HEALTH CARE)* NEED HELP ASAP!!! 1ST RIGHT ANSWER=BRAINLIESTAfter you begin working in a healthcare career, why might it be beneficial to
Please help I will mark brainly ‘
Is 49 a rational number
Write the reaction that occurs when propyl methanoate is hydrolyzed in water and in NaOH
If you are relating the levels of organizations the human body to the levels of organization of a city, what would relate cells to?
A rectangle has length 72 cm and width 56 cm. The other rectangle has the same area as this one, but its width is 21 cm. What is the constant of variation?
1.a unit of money.2.something children play with3.a fee paid for a service 4. not short.5. a box or drawer.6. a thousond million 7.a male horse8.quiet or moti