A process produces​ 6,000 units of output that yield​ $5.00 per unit. Resources contributed to this output are 200 hours of labor at​ $15.00 per​ hour, materials at​ $750, and overhead at​ $250. What is the labor productivity​ (in units per​ labor-hour)?