coachalthea coachalthea
  • 16-10-2019
  • Mathematics
contestada

Double the amount of kids drinking apple juice were eating pizza for lunch if a pizza lunch cost $2 how much money was spent on pizza that day

Respuesta :

paigeb98 paigeb98
  • 16-10-2019
That would depend on how many kids there are that were drinking apple juice
Answer Link

Otras preguntas

What types of jobs did slaves do in each colonial region: New England, Middle and the South?
Miss Bird can make 8 sculptures in 6 months.How many months will it take if she makes 12 sculptures?
What is the collective noun for mountain
How do you simplify 5/25
What does science study? What does it not study?
Round 87 to the nearest ten?
Which nation in North America has the most state divisions? Canada Mexico United States Nova Scotia
Complete the questions.Use these verbs: do,enjoy,go,like,start,teach,workWhat do you do?.................................... it?What time ......................
Which nation in North America has the most state divisions? Canada Mexico United States Nova Scotia
What is the step by step answer to 7.3 divided by 90.5?