) Tim and Judy mix two kinds of feed for pedigreed dogs. They wish to make 25 pounds of feed worth $0.32 per pound by mixing one kind worth $0.14 per pound with another worth $0.39 per pound. How many pounds of the cheaper kind should they use in the mix? (Round to the nearest pound.)