niyahbayb niyahbayb
  • 17-10-2019
  • Mathematics
contestada

How many boxes of cereal can you buy with $20 if one box cost $4.99 ?

Respuesta :

helpme12160
helpme12160 helpme12160
  • 17-10-2019
about 4 boxes i think
Answer Link
tnaee18 tnaee18
  • 17-10-2019
4. Don’t use yahoo answers
Answer Link

Otras preguntas

How many grams are in 2.4 moles of sulfur?
How do I solve 2(a+2)=2?
convert to fraction .34
Give this topic sentence : Swimming is really the health exercise anyone can do. What other detailed sentence you can say about the topic sentence.
How do I solve 2(a+2)=2?
How many grams are in 2.4 moles of sulfur?
convert to fraction .34
How do I solve 2(a+2)=2?
what the british government wanted?
How many grams are in 11.9 moles of chromium?