ndjdjsj9 ndjdjsj9
  • 17-10-2019
  • Mathematics
contestada

if i have 66$ and i bought 44 stones, how much did the stones cost?

Respuesta :

WhiteLiar
WhiteLiar WhiteLiar
  • 17-10-2019

Answer:$1.50

Step-by-step explanation: $66/44 stones equals the price= 1.5 or $1.50

Answer Link

Otras preguntas

Select the nutrient that this sentence refers to. Ces nutriments sont considérés comme compostant du corps. Ils sont nécessaires pour le bon fonctionnement des
what rights does a man have which women don't have?
What value is missing
The goal of this project was to orbit the Earth and dock with another spacecraft. Question 2 options: Gemini International Space Station Mercury Apollo
Find 4A-B. Math problem.
The inequality answer
is greenhouse gases in the atmosphere trap more energy from the sun, the oceans also absorb more heat. What effect might this have? A. Low tides could disappear
What is the value of k in the product of powers below? 1 0 -1 -3
(05.01) Hey Guys, please help!Lee el párrafo y contesta la pregunta según la descripción. Read the paragraph and respond to the question according to the readin
Select the correct answer. ¿Cómo se llama la persona que lumpia la casa? A. Niñera B. Dependiente C. Camarera D. Ama de llaves