James received a report from the production and purchasing departments with the following values for January: Actual materials quantity: 90,000 pounds Total actual cost: $47,200 Standard materials quantity: 5.5 pounds/unit Standard price: $0.55/pound Units made: 16,300 Two days later, he got a correction report from the purchasing department that they found another invoice for $6,200. How much would James’ materials price variance change for the month of January?

A : $3,900 F
B : $3,900 U
C : $6,200 U
D : $6,200 F