parissilva04 parissilva04
  • 22-03-2020
  • Mathematics
contestada


what is the answer

what is the answer class=

Respuesta :

amiyaiscrazy04
amiyaiscrazy04 amiyaiscrazy04
  • 23-03-2020

Answer:

11j^2k^4

Step-by-step explanation:

i think that's the answers

Answer Link

Otras preguntas

A grocer bought some walnuts for 45¢ per pound and some pecans for 60¢ per pound. He wants to mix the pecans and walnuts together to form a 90 pound mixture to
what kind of dream did anne have
Bonito is selling T-shirts for $8 each for his school fundraiser. So far, he has sold 16 T-shirts. How many more does he need to sell to reach his goal of $200
A company’s fixed operating costs are $430,000, its variable costs are $2.95 per unit, and the product’s sales price is $4.50. What is the company’s break-even
6. Are all forms of bacteria dangerous? Why? (2 complete sentences)
An unlevered firm has a cost of capital of 13.6 percent and earnings before interest and taxes of $138,000. A levered firm with the same operations and assets h
In night describe what moshe said happened to him and to the others
Mikhail's claim has been denied once. Now, he is writing a second persuasive claim message to his digital media services company asking for a promised rebate pa
As x approaches ∞, which statement is correct? A) The linear function will eventually exceed the exponential function. B) The exponential function will eventua
Please answer ASAP! Thank you in advance, and remember to wash your hands consistently for 1 minute.