Respuesta :
Answer:
13.50
Step-by-step explanation:
this is the answer to this question
Answer:
Each card costs about $1.50.
Step-by-step explanation:
You find this out by dividing the price by the amount of cards.
Answer:
13.50
Step-by-step explanation:
this is the answer to this question
Answer:
Each card costs about $1.50.
Step-by-step explanation:
You find this out by dividing the price by the amount of cards.