rosalyn1785 rosalyn1785
  • 16-10-2020
  • Mathematics
contestada

Look at the image please help I’m struggling

Look at the image please help Im struggling class=

Respuesta :

mili92204
mili92204 mili92204
  • 16-10-2020

Answer:

$0.75

Step-by-step explanation:

Divide 3/4 to get the unit price.

Answer Link
karrie434
karrie434 karrie434
  • 16-10-2020

Answer:

.75

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

How do you rewrite 9^-2 without an exponent
• What are the components of blood serum? • What is likely to be found inside plasma? • What role will your valves play in the human heart? • How is blood volu
Macbeth and Lady Macbeth both set a(n) tone by invoking darkness. A. uncertain B. angry C. frightening D. dreamy
Most bills introduced in the Georgia General Assembly A) become laws. B) die in committee. C) are vetoed by the governor. D) are voted on by the r
What is the number of electrons in given quantum number an angular quantum number
Ip ____ is the falsification of the source ip address in a packet's header so that it appears to have come from a trusted or legitimate sender.
Convert the following quadratic function from vertex form to standard form. 1. f(x)=-3(x-4)^2+7
In the late 1860s, thousands of Chinese men were employed doing similar work in California and Utah. These men were likely _____.
In constructing a box-and-whisker plot for the data set below, at which values would you draw the left and right sides of the box? 6, 7, 1, 3, 9, 3, 2, 5, 8,
What is another measure for an angle that measures 283 degrees?