emypressthomas1 emypressthomas1
  • 20-10-2020
  • Mathematics
contestada

A store has 2 packs of paper for $3.52. How much would it cost if you were to buy 4 packs of paper

Respuesta :

maxsheakoski
maxsheakoski maxsheakoski
  • 20-10-2020

Answer:

7.04?

Just multiply 3.52 by two...

Answer Link

Otras preguntas

I just purchased a swimming pool with the dimensions of 15 feet across and 42 inches deep. Yes it is a circle. I need to know how many gallons of water it will
If 2 dice are rolled at the same time, what is the probability of the 2 dice having the same face Value?
simplify please! find the solution.
y=-3/4x+1 find the slope and y-intercept
how do I figure out the weight loss of tina? she lost 3 pounds on the first week of her diet. she gained a pound on the second week, and then lost 2 pounds a we
How many subsets does the set {1, 2, 3} have?
Ann entered a race which required a run of 10 km north and a bike of 120 km west. Determine her running speed if she cycled ten times faster than she ran and t
Who invented the prism?
Are all equilateral quadrilaterals similar?
determine the smallest 6 digit number which is exactly divisible by 8,15,and21