melanie78457 melanie78457 20-10-2020 Mathematics contestada I need help ASAP Which is the best deal? OA) $56 for 25 gallons O B) $32.05 for 15 gallons O C) $51.29 for 23 gallons OD) $22.50 for 10 gallons