princetonsus
princetonsus princetonsus
  • 20-10-2020
  • Mathematics
contestada

Been here for hours please help me

Been here for hours please help me class=

Respuesta :

pkmakenna pkmakenna
  • 20-10-2020

The unit rate is $60.20 ÷ 5.  Solve that (that's what goes in the 1 hour box) and then multiply it by each number of hours. If you want to comment with your answer I can tell you if it's right. :)

Answer Link

Otras preguntas

What od linear algebra exactly?
?..............ccfggttfffdrrgvgghh
Which of the following is true of living things that have prokaryotic cells when compared to living things that have eukaryotic cells? They have many types of o
3. Last year we went to New York and we _____ at the Plaza Hotel for two weeks. A. used to stay B. were staying C. stayed D. have stayed
Do you know this it is for social studies
I need help with #28
What is the specific heat of a metal with a mass of 14.0 g, heat of 3.45 kJ and a change in temperature of 6.2 ?
1What do businesses use to determine how a region uses its resources? They use economics. They use demographics. They use topography, They use a census.
Nutrients To Get More Of
what type of poem is older generation​