Respuesta :
Answer:
$10 for 8
Step-by-step explanation:
it would be $1.25 each
hope this helps :3
if it did pls mark brainliest
Answer:
what the first person said
Step-by-step explanation:
Answer:
$10 for 8
Step-by-step explanation:
it would be $1.25 each
hope this helps :3
if it did pls mark brainliest
Answer:
what the first person said
Step-by-step explanation: