JGL701 JGL701
  • 18-11-2020
  • Mathematics
contestada

What is the value of x?

L2FwcGhvc3RpbmdfcHJvZC9ibG9icy9BRW5CMlVvT0UyU0RMRzdOZ2ZYb09yLVZCWUN3TDBDSTMyRFlnekd1S0I2WGQxbzU1ZXRxaXBHak9PWmZIR2F0X2NpdVg0N3l4dkx4Z1NUZ1lnOXp4bjUwQklLRks5R244Zy5tV0Zwb1JlcWJWNVV5Qmdt?w=400&h=400

a
x=24
b
x=66
c
x=132
d
x=48

What is the value of x L2FwcGhvc3RpbmdfcHJvZC9ibG9icy9BRW5CMlVvT0UyU0RMRzdOZ2ZYb09yLVZCWUN3TDBDSTMyRFlnekd1S0I2WGQxbzU1ZXRxaXBHak9PWmZIR2F0X2NpdVg0N3l4dkx4Z1NUZ class=

Respuesta :

27RadenheimerKm
27RadenheimerKm 27RadenheimerKm
  • 18-11-2020

Answer:

x-48?

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Can someone help me
What is Mitosis (no plagiarism)
Help Me I don't quite understand this...
The food web for a particular ecosystem is shown below. Greenhopper Gras Duck Ant Lizard Frog Tadpole Snake Sunlight Algse Bacteria Decayed Matter Earthworm Wha
8 +3+7+7+ 10 = 35 What is the average value?
help please quick help help help help​
The cost for a pack of 9 padlock is $25.20 find the unit price in dollars per padlock if necessary round your answer to the nearest cent.
Describe how multiplying all the linear dimensions of a cone by one fourth affects the volume of the solid. *
Mr. Carter and Ms. Torres needs two busses to drive their classes to the amusement park. Each class needs money to rent a bus and $20 to tip the driver. The two
which is a non renewable resource that is made up of another energy source?