Respuesta :
Answer:
$34.5
Step-by-step explanation:
$3.45 for 3/4
-Divide by 3-
$1.15 for 1/4
-Multiply by 4-
$4.6 for 4/4 OR 1
-Multiply by 7.5-
$34.5 for 7.5
Answer:
$34.5
Step-by-step explanation:
$3.45 for 3/4
-Divide by 3-
$1.15 for 1/4
-Multiply by 4-
$4.6 for 4/4 OR 1
-Multiply by 7.5-
$34.5 for 7.5