Seudónimo Seudónimo
  • 20-11-2020
  • Mathematics
contestada

something costs $10.39 and i get 02.59lbs what would it cost

Respuesta :

jonasunderwood
jonasunderwood jonasunderwood
  • 20-11-2020

Answer:

There is no specific answer

Step-by-step explanation:

It depends on how much it costs per pound.

Answer Link

Otras preguntas

Why does sustainable development in South America matter to a citizen of the United States?
how many days a human being can leave without water
MATH HELP A and C :)
Round 176,257 to the nearest hundred thousand
What is the ratio of dogs to cats in this image?
Math question please help
Paul can mow grass in 50 minutes, but it takes Dan three times as long. How long will it take them to mow the grass if they work together?
What is the Senate and what is the House Of Representatives. What is the difference between the two?
a localized group of organisms belong to the same species is called a population explain how and why
Solve the following multiplication problems. a. 9kg. 3hg. 1cg× 9 b. 11dg. 4cg. × 12 c. 10g. 5 dg. ×6. 5g 3dg. 4cg. × 8