lillypc lillypc
  • 18-10-2016
  • Mathematics
contestada

Find the unit rate of a 13 ounce package of pistachios costs 5.99

Respuesta :

frenchfry15
frenchfry15 frenchfry15
  • 20-10-2016
The unit rate is $0.46
Answer Link

Otras preguntas

yoooooo I really need help with this
What conflict lasted 13 years and threatened global nuclear war
through:(2,-1), parallel to y=-2over5x+3
what type of elements should be on a website to make it enjoyable to the reader
What will help writing to be more smooth and effective?
Which word is best related to the underlined word in the paragraph and how do the words relate? Katie loves to take a luxurious bubble bath. Afterward, she put
What are the Holy Sonnets? nineteen poems about God John Donne’s poems, which contain metaphysical conceits John Donne’s body of work select poems collected by
Which of the following water waves has more energy?
How do air and water movement, and land masses affect the climate
Which of the following is an example of subjunctive mood? Average rainfall amounts have been completely changed from this year's storms. If I were a more opti