Seudónimo Seudónimo
  • 17-12-2020
  • Mathematics
contestada

HeLp PlsSsSsSsSsSsSsSsSsSs

HeLp PlsSsSsSsSsSsSsSsSsSs class=

Respuesta :

vobay21867
vobay21867 vobay21867
  • 17-12-2020

Answer:

51 to 6

Step-by-step explanation:

Answer Link
ritzcracker600 ritzcracker600
  • 17-12-2020

Answer:

8.5 to 1

Step-by-step explanation:

The unit rate is $8.5 per 1 hour.

So, the ratio is 8.5 : 1

Answer Link

Otras preguntas

How to properly get rid of a ouija board bought from a yard sale?
Leo is going to use a random number generator 400 times. Each time he uses it, he will get a 1 , 2 , 3 , 4 , or 5.What is the best prediction for the number of
what is the difference between asking “and then” and asking “why”? why do you think knowing the difference between is important when telling a story?
Dudley is biking. He wants to cover 40 miles. If he travels 30 miles every 2 hours, what is the equation of a line that models y, the number of miles he has lef
Divide. (3/5/9)÷(−2/2/3 Enter your answer as a mixed number, in simplified form, in the box.
How many table spoons of vanilla will she use? Plss provide how you got the answer
The fatty protective covering for neurons is _____.
There are 3 times as many boys than girls. If there are 24 more boys than girls, how many students are there in total?
The doughnuts in the bakery window looked old and stale what is the subject in the sentence ???? Thank you!!!
what is the unit rate for 9 pages in 3 hours