Respuesta :
Answer:
12 pounds of oranges would cost $27.72
PLEASE CHECK, THANK YOU
Me and my friends have made a you tube channel that helps you in math if you could please check it out, it is called Evimero Academy
Answer:
12 pounds of oranges would cost $27.72
PLEASE CHECK, THANK YOU
Me and my friends have made a you tube channel that helps you in math if you could please check it out, it is called Evimero Academy