Sasukeismybae
Sasukeismybae Sasukeismybae
  • 20-01-2021
  • Mathematics
contestada

Is this correct anyone pls help or at least correct me ASAP thank you!

Is this correct anyone pls help or at least correct me ASAP thank you class=

Respuesta :

ematthewssss6
ematthewssss6 ematthewssss6
  • 20-01-2021

Answer:

i think so                                                                      

i think your answer is right

Answer Link

Otras preguntas

$13.12 for 9 bottles of soda. What is the unit price? Round to the nearest cent (hundredths place). P.S. this is due today
raise c to the 3rd power, then triple the result
What was Germany’s Schlieffen Plan?
what are those areas or concern of industrial psychology​
Calculate the number of moles of NaCl contained in 2.6L of a 3.2M solution.
how to write a code that determines if a number is odd or even? the code should start with a variable declaration
One store advertises a 10.8 ounce box of cereal for $3.32. Another store sells the same brand of cereal in a 15.6 ounce box for $4.73. Which store has the chea
Seven boys hire DVD's and each pays R5,50. If 4 friends join in, how much will they each pay then?​
Assuming the half life of element X is 32 hours, and you start with 200.0 g, how much will be left after 96 hours?
How did the Fugitive Slave Act of 1850 differ from the Fugitive Slave Act of 1793? A: It opposed slavery. B: It was broader in scope. C: It gave fugitives more