chrisvelazquez888
chrisvelazquez888 chrisvelazquez888
  • 20-01-2021
  • Mathematics
contestada

$240 for 18ft find the unit rate please be QUICK ​

Respuesta :

TNTCustoms34 TNTCustoms34
  • 20-01-2021

Answer:

$13.333333 per Foot

Step-by-step explanation:

hope this helped

Answer Link

Otras preguntas

Find the volume of the triangular prism-shaped package that contains the sandwich.
Find the total surface area of the triangular prism.
4,7,3,0,5,1 in the smallest number with 5 in the thousands place and an odd number
The Emancipation Proclamation, excerpt BY THE PRESIDENT OF THE UNITED STATES OF AMERICA. A PROCLAMATION. I, ABRAHAM LINCOLN, President of the United States of A
Print numbers 0, 1, 2, ..., userNum as shown, with each number indented by that number of spaces. For each printed line, print the leading spaces, then the numb
24 To raise money for charity, Jalaj walks 22 km, correct to the nearest kilometre, every day for 5 days. (a) Complete the statement in the answer space for the
how social media is supposed to excercise it's roles snd responsibilities in reporting on human rights violations​
Which of the following is the equation for the graph shown?
Joy Warren is an employee at Jankoski Cycles. She earns a salary of $38,215 annually, paid semimonthly. She contributes to the following fringe benefits and oth
hi, can someone help me with these why do hydrogen sulfide has a low boiling point