josh4974
josh4974 josh4974
  • 21-01-2021
  • Mathematics
contestada

Luna bought 0.63 pounds of blueberries. How much did she have to pay?

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 21-01-2021

Answer:

How much is the cost per pound?

Step-by-step explanation:

Answer Link
s28716355 s28716355
  • 21-01-2021

Answer:

It depends on the cost per pound.

Step-by-step explanation:

Multiply 0.63 by the cost per pound

Answer Link

Otras preguntas

Question 16(Multiple Choice Worth 1 points) _________la una de la tarde. Era Fue
if 1/2 cup of soup equals 120 milliliters, then how many milliliters are in 3 1/2 cups of soup?
Should everyone speak english? Rough draft 100 words
how many ounces is a standard drink of wine
Anthropologists speak of an explosion or mass proliferation of images created during the _______ period. A. Paleolithic B. Classical C. Egyptian D. Neolithic
What theme is shared by the Gettysburg address and the Declaration of Independence
PLEASE HELP!!!!!! At the end of a game, each of the five members of a basketball team shake hands with each of the five members of the other team, and all of t
What are the requirements of light-independent reactions
What government agency was created to promote widespread support for the american War effirt during world war 1
Rounded to the nearest 10th what is the length of LN SIN(20) =LN/8