aubreemoore94 aubreemoore94
  • 17-02-2021
  • Mathematics
contestada

9 points
7) What is the Unit Rate? $12.84 for 4 cookies. *
O $3.21
O $4.20
O $5.19
O $2.50

Respuesta :

rorycampbell0721
rorycampbell0721 rorycampbell0721
  • 17-02-2021

Answer:

$3.21

Step-by-step explanation:

Please let me know if you want me to write an explanation for my answer :)

Answer Link

Otras preguntas

They earned 12% of 5,000 in sales. How much did they get paid
how large amount of energy is produced during the fission of uranium ​
In “The Model Millionaire,” Oscar Wilde gives two examples of generosity: a wealthy person and a person who barely has any money to give. What causes a person t
Please help mee!!!!!
Evaluate the expression: 5 – 62 =4 - 3 A . -10.75 B . 1 C . 31 D . -7 NEED ANSWER FAST
After World War II worker productivity improve largely because of
Match the equivalent expressions 4(2x + 3) - 7x
IM HONESTLY DESPERATE THIRD TIME DOING THIS WILL BRAINLEIST- what are some similarities and differences of incenter and circumcenter of triangles?
As the city of Kiev declined in importance, what city gained importance?
Which of the following is a way you can monitor your activity level? a sweat test b blood test c talk test d feel test