btsarmyjk84
btsarmyjk84 btsarmyjk84
  • 21-02-2021
  • Mathematics
contestada

pls anyone help me with this question God PLSSS​

pls anyone help me with this question God PLSSS class=

Respuesta :

sumamahalingshetti
sumamahalingshetti sumamahalingshetti
  • 21-02-2021

Answer:

(6,4)

Step-by-step explanation:

Hope it helps you.......

Answer Link

Otras preguntas

The cost of 2 bottles of ketchup is $7.96. What is the cost of each bottle of ketchup? $1.64 $2.65 $3.98 $5.96
A. Paula quickly kicked the football. B. Paula threw the football high and deep. C. Paula caught the football downfield. D. Paula tossed the football over t
30 POINTS: FRENCH 1. Conjugate the verb based on the given subject: elle / écrire 2. Conjugate the verb based on the given subject: vous / dire 3. Conjugate
Which property of matter allows convection currents to form?
The ability to understand emotions and manage relationships is called
The rate of decay of a radioactive element depends largely on environmental conditions, such as temperature and external pressure. True False
What might be some ways you would notice that metabolism is being carried out?
what best describes the bracero programPLEASE ANSWER ASAP!!!
suppose a country comes out of World War II with increased territory but much structural damage. It employs a command economy with strict regulation in order to
whats the awnser between Couplet, quatrain, sestet, or octave?