ValkyrieCainLuvva
ValkyrieCainLuvva ValkyrieCainLuvva
  • 17-11-2016
  • Health
contestada

If i buy three pineapples for $3.99 each, 8 apples for $1.75 each, and 20 melons for $4.50 each, how much would it cost to buy a pear?

Respuesta :

AugustLily
AugustLily AugustLily
  • 17-11-2016
Whatever the price tag says
Answer Link

Otras preguntas

If themass is 50kg, what weight of water is to be displaced to float on water? why
What did the fire step allow soldiers to do ?
A bag contains five yellow tickets numbered one to five. The bag also contains five green tickets numbered one to five. You randomly pick a ticket. It is green
The table displays The scores of students on the recent exam. Find the mean of the scores to the nearest 10th.
You...help me, but you can if you want to. a. is there a bank near here? b.there is a bank near there c.is there a bank near here d.there is a bank near here
Need help with Slope (find the slope of each line)these 8 problems show your work need ASAP
Please help im timed!! key the following sentences. type your own condensed phrase of essential words in the space beneath the sentence. 1. "in 1757 franklin wa
Cual es el conector de la oracion traicionastes mi confianza por eso no te perdono
The pen is 2 cm shorter than the scale. if the scale is 7 inches long. how long is the pen?
As bria's distance from her house increases from 80 yards to 190 yards, her distance from the bus stop varies from ______ yards to ________ yards.