John bought a crate of floor tiles $100. The crate had 5 boxes pf floor tiles. Each box contained 40 floor tiles. Write an
equation to determine the cost per tile, t.

Respuesta :

Answer:

i feel like were in the same school because we have the same answers, but check my recent question since people answered mine

Step-by-step explanation: