abigailsims3
abigailsims3 abigailsims3
  • 16-04-2021
  • Mathematics
contestada

A box of 12 tacos costs $9.96. At this rate, how much does one taco cost?

Respuesta :

Hooheeha
Hooheeha Hooheeha
  • 16-04-2021

Answer:

0.83

9.96 divided by 12 is that

Answer Link

Otras preguntas

Economics is focused on the problem of __________, which is created by a world with limited resources and people with unlimited needs and wants. A. scarcity B.
How did the Civil War affect the economies of the North and South? OA. It improved the economy of the South but destroyed the economy of the North. OB. It destr
pls help! you don't have to do all of them (but if you can pls help me on all) ​
PAKI SAGUTAN PONeed ko po kasi​
Find the perimeter and area of this figure. Plz show work
Present and past participle
What does each region of the kidney have in it?​
HELP ASAP NO BOTS OR LINKS OR ILL REPORT ————— Diagnosis of AIDS is based in part on the presence of one or more AIDS-OIs true or false????
The probability?????????????????
what is intagliowhat is intaglio ​