Londonbtheboss
Londonbtheboss Londonbtheboss
  • 16-04-2021
  • Mathematics
contestada

Someone Please help me

Someone Please help me class=

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 16-04-2021

Answer:

B. $104.95

Step-by-step explanation:

$160.45-$55.50=$104.95

Answer Link
FluffyXLuffy
FluffyXLuffy FluffyXLuffy
  • 16-04-2021
The answer is $104,95
Answer Link

Otras preguntas

How many milliliters of a 2 M solution would contain 1 mole of sucrose?
in the number 233,649, which places contains digits where one digit is one tenth the value of the other?
What is the product of any integer and –1?
Tell whether the angles are adjacent or vertical. Then find the value of x
If two angles are both vertical and supplementary, then the angles are A.obtuse B.right C.acute D.adjacent
How much would it cost to mail a package weighing 13 Ibs
the total weight of 6 pieces of butter and a bag of sugar is 3.8 Ib. if the weight of the bag of sugar is 1.4 Ib, what is the weight of each piece of butter?
In what is today the southwestern United States, which successful farming strategy did early Native American groups use? A.complex irrigation systems B.large p
What controls the rate of chemical reactions in the cytoplasm
In the summer of 1943 what wartime issue led to racial violence in cities across america