Respuesta :
Answer:
c
Step-by-step explanation:
each dozen cost $8 so do the $8 times the 23 dozen she sold to get the answer
Answer:
C)$184
Step-by-step explanation:
8 times 23=$184
plz can i get brainliest:)
Answer:
c
Step-by-step explanation:
each dozen cost $8 so do the $8 times the 23 dozen she sold to get the answer
Answer:
C)$184
Step-by-step explanation:
8 times 23=$184
plz can i get brainliest:)