kyxra
contestada

the relationship between the number of pounds (Ib) of cheese and the total cost in dollars is shown the graph. what is the unit price of cheese?


(PLEASE HELP!!1!!11!!)

the relationship between the number of pounds Ib of cheese and the total cost in dollars is shown the graph what is the unit price of cheese PLEASE HELP111 class=