Respuesta :

Answer:

in question no. 5 6/12 is not equivalent.

in question no.6 12/48 is not equivalent.

7.=

8.>

9.>

10.$5 for 4 granola bars

11.$8.98 for 12 batteries

Step-by-step explanation:

Hope this helps u!!

Otras preguntas