buttersstochmail
buttersstochmail buttersstochmail
  • 18-06-2021
  • Arts
contestada

help me!!!!! plzzz ​

help me plzzz class=

Respuesta :

myname13hk
myname13hk myname13hk
  • 18-06-2021

Answer: i don't understand what it say

Explanation:

Answer Link
badbleepppp badbleepppp
  • 18-06-2021
The picture is cut off and I can’t see the whole thing
Answer Link

Otras preguntas

A 13-ounce package of pistachios costs $5.99. What's the unit rate?
why did aztecs build chinampas? a.to defend against attackers b.to protect their food stores c.to provide additional farm lands d.to escape the spanish
What is the average of the first 99 counting numbers? How do you solve this without having to add all the numbers and divide by 99?
The causes of the so-called Zulu war were: Select one: a. the scramble for European control over Africa b. the discovery of natural resources (diamonds) in Kimb
Three-fourths of students in honors algebra are 8 graders.there are 21 8 graders in honors algebra.how many total students are honors algebra?
Write about a financial decision you have made recently. What was the main benefit of making that decision? Describe two opportunity costs as a result of making
what number has the same value as 50 tens
How do you do q4 and what is the answer
The idea of "natural rights" means that
PLEASE HELP, 10 points :-3 MATH 8th grade QUESTION IS The Marcos family consists of 2 adults and 4 children. They spent a total of $40 on circus tickets. Let x