Intelligent101
Intelligent101 Intelligent101
  • 19-12-2016
  • Mathematics
contestada

you can buy 6 rolls of paper towels for $7.59 what will it cost if you wanted to buy 15 rolls

Respuesta :

jabber1999 jabber1999
  • 19-12-2016
19.87 should be the answer.
Answer Link
PedroChavez PedroChavez
  • 19-12-2016
The Answer should be $19.05
Answer Link

Otras preguntas

On an application, what is a positive way to present an honest picture of yourself? A. Add extra computer skills that you plan to learn. B. List that you were
What is the “analyze” step of an art critique? What would you include in this step?
Do you know why Mad Hatter Day falls on October 6? Which verb mood is used in the above sentence? A. subjunctive B. imperative C. indicative D. active
what is one way a writer can reinterpret another authors orginal story
Which of these CORRECTLY explains the difference between the processes of photosynthesis and respiration? A) The Krebs cycle occurs only in the chloroplast. B)
Typhoid Fever Frank's family visit every day he is there. False or True
PLEASE HELP! Create an accurate summary of the "good-bye" scene between Marilyn and her brother in "The Cold Equations."
A generator runs for 2 1/2 hand uses 4 3/8 gals of fuel. How many gallons of fuel did the generator use each hour?
Corys roses grow 1 inch each month. When he planted them they were 6 inches tall. What is the initial value for the scenario described?
Sulfur dioxide _____. creates a reddish-brown haze in the sky is a secondary air pollutant has an irritating odor and is colorless is relatively harmless to