princessbrebre7386 princessbrebre7386
  • 20-10-2021
  • SAT
contestada

janice bought 4 oranges for $3.40. what is the unit price?

Respuesta :

josiahc92
josiahc92 josiahc92
  • 20-10-2021

Answer:

24

Explanation:

Answer Link

Otras preguntas

The perimeter of a rectangular chicken coop is 44 feet. The width is w feet and the length is w + 4 feet. What are the length and width of the coop?
a fashionable young woman intent on enjoying herself and challenging traditional standards of behavior.
"Death wrapped itself around me till I was stifled. It stuck to me. I felt that I could touch it. The idea of dying, of no longer being, began to fascinate me.
I need to know this answer in the next couple of minutes please help I need to show work
Which statement is correct? Thank you for anyone who answers
financial reporting in the public sector are steward accountability.explain​
Any substance that is dissolve in water is considered
How are biomes affected by climate?
✨ PLEASE HELP ✨ Question: While standing in the Mountain Time Zone, the Pacific Time Zone will be? - 1 hour earlier - 2 hours later - 2 hours earlier - 1 hour l
2x + 3y = 10 In the xy-plane, the graph of which of the following equations is perpendicular to the graph of the equation above? •y=-3/2x-10 •y=-2/3x+