pre5 pre5
  • 17-02-2017
  • Mathematics
contestada

Si 14 lápices cuestan 30

Respuesta :

fromConnexus
fromConnexus fromConnexus
  • 17-02-2017
Then one pencil costs about 2.14 cents.
Entonces un lápiz cuesta alrededor de 2.14 centavos.
Answer Link

Otras preguntas

Is 42% greater than 0.44
What is the slope and y-intercept of y=2/3x+2 ?
Carnie sold $320 worth of cookies. if each box of cookies costs $4, how many boxes did she sell?
Although hunger naturally occurs in response to an empty stomach, we can easily become conditioned to feel hunger at certain times of the day due to classical c
Which unit of measurement would be the most appropriate to measure the mass of a person? A. Kilograms B. Grams C. Liters D. Kiloliters
When anaerobic respiration takes place, what happens to the makeup of your blood?
How do I do this scientific notation problem?
What was the purpose of the ghazal in the years before islam?
Fill in the blank with the correct form of gustar.me _____ el chocolate.
Can u help me I have a test tomorrow