ASAP123
ASAP123 ASAP123
  • 19-06-2017
  • Mathematics
contestada

I need help with this... whats the correct answer???

I need help with this whats the correct answer class=
I need help with this whats the correct answer class=

Respuesta :

elizabelozano5ori3i1 elizabelozano5ori3i1
  • 19-06-2017
the answer is the third option:
the cost is $25 for each day
Answer Link
Аноним Аноним
  • 19-06-2017
It's C.
$25 per day, the cost is $25 for each day
Answer Link

Otras preguntas

Which of the following fraction is closest to 0? a. 5/12 b. 2/3 c. 5/6 d. 3/4​
Give 2 advantages of sleeping
Physics homework please help
find XY [Ixl question]​
Caroline has very little work experience because she has just recently graduated from high school. She wants to create a resume that focuses on her skills and i
2. (a) Recall: What event allows Pahom to buy his first parcel of land?
which macro policy option do you believe would be most effective during a period of high unemployment or high inflation and why?
Factor of production the five of are land, labor, capital, entrepreneurship, and knowledge. True or false
4x + 16y = 12 x+4y=3 what is the x and y value i this situation?
Determine whether each point lies on the graph of the equation.