tayllink tayllink
  • 18-05-2015
  • Mathematics
contestada

what is the unit price for a 16 ounce jar that costs 3.20

Respuesta :

hossainrabbi hossainrabbi
  • 18-05-2015
I'm not sure if the question even makes sense to me.
Answer Link

Otras preguntas

Given that a is the longest side length in the triangle, which of the following inequalities would make the triangle above an obtuse triangle? A. a2+b2<
Some archaeologists debate the type of influence the Olmec had on later Mesoamerican cultures. They generally argue one of these ideas: 1) All later Mesoameri
Given the equation 5x + 23 = − 2x − 12, which order of operations completely solves for x? a.Subtract 5x, then subtract 23, lastly divide by −7 b. Subtract 2
Fill in the blank in the following sentence with the appropriate personal pronoun below. A los estudiantes ______ importan sus estudios. A. me B. te
The work of freud was built around _____.
Determine the theoretical probability of rolling a number larger than 3 on a standard 6-sided cube. 1/2, 1/6, 1/4, 1/3
Which organelle in the table is correctly matched with its function? nucleus endoplasmic reticulum Golgi apparatus lysosome
How much money did he spend?
Factor x2a2 + 3xa2 + 2a2
The general term for an object that receives notifications of user actions is