salasdaniela21owk7tv salasdaniela21owk7tv
  • 20-09-2017
  • Mathematics
contestada

if each pound of beef costs $2.59, how much

if each pound of beef costs 259 how much class=

Respuesta :

AnimeBrainly
AnimeBrainly AnimeBrainly
  • 20-09-2017
3.25 x 2.59 = 8.4173

~$8.42 

hope this helps
Answer Link

Otras preguntas

Solve |2x + 1| = 10 {9/2, 11/2} {-9/2, 9/2} {-11/2, 9/2}
Molds and mushrooms are both _____.a) eubacteriab) protistsc) fungid) archaebacteriaDirect answer please.
*PLEASE NEED HELP ASAP!!* URGENT
what is the answer to this
CAN SOMEONE HELP ME PLEASE ASAP
Describe the ways you can know that a chemical reaction has occurred. Enter your answer in the space provided.
How was South Korea, Saudi Arabia, Italy and India geographically similar? Each is located on
A tin bar 0.8 meter long is subjected to a temperature change from 96°C to 12°C. What will be the length of the bar after contraction?
paul is diving and is 3.5 feet below sea level. he is descending at a rate of 0.5 feet per minute. if paul is now at 12 feet how many minutes has he been divin
The IMA of the pulley show is