deeznutz3 deeznutz3
  • 18-09-2015
  • Mathematics
contestada

six oranges cost 5.34 how much does I orange costs

Respuesta :

volleyballgirly14 volleyballgirly14
  • 18-09-2015
If you do 5.34 ÷ 6 you will get 0.89 and that will be your answer
Answer Link

Otras preguntas

This statement was made by King James I of England in 1604. “A custom loathsome to the eye, hateful to the nose, harmful to the brain, dangerous to the lungs…”
The Renaissance and Reformation did not support that people could improve their world. True False
why is the ninth amendment important? in your own words please!
Which of these refers to atoms with the same atomic number but different atomic masses?
What problems did American farmers face after the Civil War?
In which layer is oxygen content the highest?
Liquids tend to contract when heated. please select the best answer from the choices provided a.true b.false
Why do we use different concentrations of npi to elute hexahistidine tag?
William the Conqueror claimed the English throne following _____. the Second Crusade the Hundred Years' War the Siege of Orleans the Battle of Hastings
Samantha is writing a report about military technology from the 1700s and 1800s. She will collect information about the military technology from many different