xcrunner223
xcrunner223 xcrunner223
  • 16-11-2017
  • Mathematics
contestada

if a box of 12 tacos cost 9.99 then how much is one taco

Respuesta :

cassiahdarnell cassiahdarnell
  • 16-11-2017
I could be wrong but is it $1.20?
Answer Link
delaneymae101 delaneymae101
  • 16-11-2017
Divide 12 by 9.99 and then round your answer to: $1.20
Answer Link

Otras preguntas

A camera cost $276 before GST. Ravi bought the camera and paid an additional 7% GST of the price. How much did Ravi pay for the camera?​
This climate is always dry. Usually we think of these places being hot, but sometimes they are cold! A temperate B desert C tropical D equatorial
Which expression is equivalent to the sum 36+ 72? A. 18(2 + 3) B. 9(4 +8) C. 3(10 + 24) D. 2(18 + 27)
How do you do this? Please help.​
Why were the residents of the 13 English colonies upset? How did England respond to the Colonists' complaints? When did the 13 colonies become independent? Who
In 1896, the Supreme Court ruled which of the following in the Plessy case? A. Bias was unconstitutional. B. Desegregation is legal. C. Jim Crow is illegal. D.
desertification would MOST impact which climate area fist?
Which Country was an allie with the United States during WWII, but would soon become our enemy for the next 40-some years during the Cold War?
what is 3m+8s=126 answer
what was tribute in the aztec empire