itsdianaduh itsdianaduh
  • 19-11-2017
  • Mathematics
contestada

HELP IF YOU KNOW HOW TO SOLVE PLEASE AND THANK YOU!

HELP IF YOU KNOW HOW TO SOLVE PLEASE AND THANK YOU class=

Respuesta :

ndurairajownkpq
ndurairajownkpq ndurairajownkpq
  • 19-11-2017
 $1.99 to $2

$3.99 to 4

............................

For the exact cost, all up all the decimals and you will get your anwser


Hope this helps!


Answer Link
altavistard
altavistard altavistard
  • 19-11-2017
Let's estimate the cost.  Round off the unit prices.

3($2) + 1($4) + 2($1) + 1($1) + $1 = $14.
Answer Link

Otras preguntas

1. Personal Response Chuy, the ghost, goes into the grocery store and sees shoplifters. If you were Chuy, what would you do with the power to be invisible?
What was the central message of the Roosevelt Corollary? To build goodwill with European nations . It is not the job of the U.S. to get involved in the business
In a friendly study what is the difference between an individual and a variable?.
In creating a national (federal) government with a system of checks and balances, the Framers (Founders) sought to
In order to design a better skateboard helmet, the force applied to your head needs to be minimized. Which of these would most likely reduce the force on your h
True or false: Meiosis is necessary for healing or repair of organisms
What are some changes New York and Boston must prepare for?
Could any one help me.
Who has read Peter of the Deep sea extract?
What was the goals of the new deal