Respuesta :
A: 2.3166 per ounce
B; 2.768 per ounce
C: 2.7972 per ounce
D: 2.6465 per ounce
Ans: A
B; 2.768 per ounce
C: 2.7972 per ounce
D: 2.6465 per ounce
Ans: A
Answer:the correct answer is $4.29 for 12 oz.
Step-by-step explanation: