jsola001 jsola001
  • 20-09-2022
  • Mathematics
contestada

can someone answer this and fast please and thank youuu!

can someone answer this and fast please and thank youuu class=

Respuesta :

addierichard46 addierichard46
  • 20-09-2022

Answer:

Step-by-step explanation:

Ver imagen addierichard46
Answer Link
Kellybazylewicz Kellybazylewicz
  • 20-09-2022
5/6 1 is the answer
Answer Link

Otras preguntas

Linda bought 2 sets of 8 apples and each set costs $5.6 how much money does Linda need to pay to the cashier?(giving brainliest!)
How did Great Britain and France come into control of large parts of North Africa and the Middle East
What is the value of this expression?( 12 1/3 + 5 1/3 ) - ( 7 4/8 - 7 1/6 ) Enter your answer on the box as a mixed number in simplest form.
The two types of reproduction are and
At the Seoul games in 1988, the Paralympics were held in the same city and venues as the Summer Olympics for the second time.
Please. I NEED NOW!!
(PLEASE HELP!!) Shayley wants to buy 20 bottles of water for her trip to the Grand Canyon. A pack of 45 water bottles costs $19.99, but one water bottle is pric
If the area of a triangle is 100 in^2, and the height is 10in, find the length of the base in inches. Round to the nearest inch if applicable.
which underlined word is not spelled correctly?​
At the market, I can buy 12 avocados for $18.00. What is the unit cost of an avocado?