max236524
max236524
18-07-2017
Mathematics
contestada
What is the answer to this question?
Respuesta :
musiclover10045
musiclover10045
18-07-2017
9/12= 0.75
8.00 * 0.75 = 6.00
the 9" costs $6.00
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 78+ )
Otras preguntas
Carol and Maria spread some dirt out in a flat pan. Their classmate Ben blew over the dirt with a straw. Some of the dirt moved and formed ruts and bumps. They
_____ is a disease in which the fear of being overweight causes a person to severely limit their food intake by dieting and fasting. A. Anorexia nervosa B. Bu
Dmitri brought 28 ounces of trail mix for $3.92. What is the unit rate?
PLS HELP FAST! U.S. Groups of the late 1700s to early 1800s: Women, Children, Indentured Servants, Native Americans, African Americans, and Working Class. Which
what purpose does the mihrab have as an architectural element in mosques?
which describes the meaning of the phrase "the shot heard around the world"A the Battle of Lexington started a revolution that brought the new United States to
Write the equation of the given circle. center (1, -5) radius of 10
Rewrite the expression without using a negative exponent. Simplify your answer as much as possible.
what 3 things did the 7th President and democrats promote
who started the Boston massacre